Faaliyet Alanlarımız


Hazır Beton satış faaliyetlerimizi, Çimbeton Hazır Beton ve Prefabrik Yapı Elemanları A.Ş. Yetkili Satıcılığı ile yürütüyor, başta İzmir olmak üzere firmanın faaliyet gösterdiği her bölgede güvenilir Beton tedariki hizmeti sunuyoruz.

Püskürtme beton konusunda yaptığımız yatırımlar, ARGE çalışmaları ve bitirilen önemli proje referansları ile sektörün lideri konumundayız. Püskürtme beton makineleri, Püskürtme beton dizaynı, Püskürtme beton uygulama alanları konularında standart dışı uygulamalar ve çalışmalar yaparak kimsenin başaramadığı işleri başarıyoruz. Örneğin Türkiye'nin en uzun bomlu Püskürtme beton robotu ile 26m yükseğe shotcrete uygulaması yapabiliyoruz. Farklı ekipman çeşitliliğimiz ile sahadaki duruma uygun çözümler yaratabiliyoruz. Manlift, sepetli vinç, robot ya da elle yapılan uygulamalarda en dar yerlerden en uzak mesafelere kadar uzanabiliyoruz. Üstelik tüm bunları yüksek kaliteli yaş sistem püskürtme beton uygulamaları ile yapıyoruz. Sıradışı uygulamamalarla pürüzsüz yüzeylerde bile püskürtme beton kaplaması yapabiliyoruz.

Hazır Yaş Şap uygulaması ile standart şapların çok üzerine çıkıyor ve büyük projelerin çözüm ortağı oluyoruz. Hazır Yaş Şap uygulamalarına yönelik ekipmanımız ile Türkiye'nin sayılı firmalarından biriyiz.

Yüksek Mukavemetli İnce Beton Uygulamaları ile farklı alanlarda uygun çözümler sunuyoruz. Ağır yük trafiği olan yerlerde kalın ve standart betonların uygulanamadığı fakat şap betonlarının dayanımının yetersiz olduğu alanlarda çözüm ortağınız oluyoruz.

• Özellikle Urla bölgesinde yaptığımız inşaat taahhüt işleri ve YAP-SAT projeleri ile marka imajımızı güçlendirirken, müşterilerimize de kaliteli hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Artı Beton ailesi olarak sektörün önemli dallarında yer alarak; Beton uygulamalarında ve inşaat sektöründe farklı çözümler için hizmet vermeye devam etmeyi ve bu konuda istikrarlı bir büyüme sağlamayı hedefliyoruz.