Çim Beton Yetkili Satıcılığı

Artı Beton A.Ş. olarak, Çimbeton Hazır Beton ve Prefabrik Yapı Elemanları A.Ş.’nin yetkili satıcılığını yapmaktayız. Çimbeton bayisi olarak firmanın Hazır Beton tesislerinin bulunduğu her noktada satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle İzmir bölgesinin en güçlü firmalarından biri olan Çimbeton firmasının yüksek ürün ve hizmet kalitesi sayesinde müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmanın yanı sıra özel beton ihtiyaçlarını karşılama konusunda da iddialıyız.

En küçükten en büyüğe birçok müşteriye hizmet veren firmamız, Çimbeton Hazır Beton ve Prefabrik Yapı Elemanları A.Ş.’nin 2003 yılından beri yetkili satıcılığını başarılı bir şekilde yapmaktan gurur duymaktadır. İzmir bölgesindeki müşteriler tarafından yıllardır güvenle tercih edilen Artı Beton A.Ş. verdiği hizmet ve müşteri memnuniyeti sayesinde bu konuda da büyümeye istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

Siz de İzmir bölgesinde ihtiyacınız olan Hazır Beton ihtiyacınız için firmamızı tercih edebilirsiniz.Artı Beton Artı Beton Artı Beton Artı Beton